Universal API

Prístup k celosvetovému cestovnému obsahu prostredníctvom jedného API rozhrania.

Jedno API -  celosvetový obsah

Ak používate viac rozhranie pre programovanie aplikácií (API), nástroje k nákupu a rezervovanie cestovných služieb z viacerých zdrojov, potom Vám môžeme výrazne uľahčiť prácu. Travelport Universal API je globálny distribučný systém, prvý skutočne  univerzálny API v GDS odvetví, ktoré umožňuje prístup do svetového obsahu a funkčnosťou prostredníctvom pripojenia jediného API rozhrania.

 

Čítajte viac (pdf) >

Predné funkcionality vo vyhľadávaní a oceňovanie

Pozrite sa, ako spoločnosť Priceline vytvorila prostredníctvom živého oceňovanie z Travelport Flex Explore prvé inšpiratívne  appky pre iPad pre vyhľadávanie letov.

Staňte sa Travelport CODEMASTER:
séria webinárov

Séria webinárov Travelport Codemasters Vás uvedie do programovania za použitia našich riešení a vysvetlí Vám, ako môžete z používania našej platformy vyťažiť čo najviac.

 

Zistite viac >

Objavujte dostupný cestovný obsah a  otvorte sa nápadom vďaka prístupu k živému vyhľadávaniu

Krok 1: Naša demostránka Vám ponúka tie najlepšie príklady dostupného obsahu, tak ako sú zobrazené na webovej stránke alebo v aplikácii. Funkcia XML inšpektor Vám pritom zobrazuje živý kód toho, čo práve vidíte na obrazovke, a do kódu môžete rovno zasahovať.

Prejdite na demo stránku >

Code on Laptop Computer
developer--segment--codemaster-840x480_2

Prístup ku všetkému, čo potrebujete, aby ste mohli začať

Krok 2: Rýchly a jednoduchý prístup ku všetkým informáciám, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať používať Travelport Universal API. Či už ide pripojenie ku schémam, vzorový kód alebo high-level workflows, odpovede nájdete práve tu.

Zistite viac o programovaní >

Získajte testovacie prístupy, zaregistrujte sa a začnite ešte dnes

Krok 3: Aby ste mohli začať programovať a budovať svoj úspech v travel biznise, požiadajte o prístup a začnite. Stanete sa súčasťou našej vzrastajúcou komunity vývojárov a budete môcť ťažiť z práce po boku ďalších podnikavých odborníkov, ako ste Vy.

Začnite >

Smartpoint_code copy.jpg

Odstránením nutnosti spravovať niekoľko rôznych API pripojenie nám Universal API pomáha lepšie riadiť naše IT výdavky, zatiaľ čo modernizujeme svoj dodávateľský reťazec. Travelport nám pomáha zjednodušovať distribúciu cestovných služieb tým, že znižujeme súvisiace náklady a zložitosť procesov.

Iain Andrew, Divisional Senior Vice President, dnata Travel

Zistite, ako môžete vybudovať úspešný travel biznis pomocou Universal API