Trawys API

Dodatočné služby k letenkám. Viac peňazí z predaja letenky pre vás. Nová ponuka služieb pre vašich klientov.

Čo je to?

Trawys API je univerzálny programovací nástroj, vďaka ktorému môžete pridať funkcionalitu Trawys do vlastnej aplikácie a navýšiť tak objemy nákupov svojich klientov a zvýšiť príjmy svojej cestovnej agentúry. Cestujúci sú v dnešnej dobe ochotnejší minúť viac peňazí za dodatočné služby. Umožnite im, aby sa mohli v pohodlí domova pozrieť online, aké dodatočné služby sa ponúkajú pre ich PNR, a zakúpiť si miesto toho, aby Vám volali alebo písali email.

Najväčšou pridanou hodnotou Trawys API je certifikácia ponúkaných služieb.

Certifikácia služieb

Certifikácia znamená, že postupne kontrolujeme jednotlivé dodatočné služby ponúkané cez Travelport Galileo, overujeme ich knihovateľnosť a vystavenie EMD, prekladáme ich popisy do podporovaných jazykov. Porovnávame informácie získané z Travelport Galileo so stránkami dopravcov a výsledky obohacujeme ďalšími podrobnosťami, ako sú napr. opisy jedál, povolený počet a rozmery batožiny, špeciálne športové vybavenie, ako by mal byť zabalený, prevážaný atp. Pridávame obrázky. Všetky tieto dáta normalizuje, tzn. že všetky texty prevádzame do parsovatelného formátu. A neustále sledujeme a dopĺňame akékoľvek zmeny u už certifikovaných služieb.

Toto všetko pre vás znamená obrovskú hodnotu a úsporu času a peňazí, pretože sa o toto všetko postará náš tím.

Je to pre vás?

Ste OTA alebo TMC a máte vlastných programátorov? Alebo ste vývojár?

Ak vyvíjate vlastný nástroj pre online knihovanie leteniek, prípadne iné aplikácie pre cestovný ruch, a chcete zvýšiť príjmy tým, že umožníte cestujúcim nákup dodatočných služieb cez vašu cestovnú agentúru, potrebujete Trawys API.

Trawys API a Trawys DB

Máte na výber dve možnosti:

  • Samotné Trawys API. Nahliadnite do API dokumentácie.

  • Trawys DB. Toto je databáza všetkých služieb, ktoré prešli procesom certifikácie opísaným vyššie. Obrovská úspora času a pomoc pri vašom vlastnom vývoji. Nahliadnite do DB dokumentácie.

Čo môžete pomócou Trawys API vytvoriť?

Predstavte si, že máte webovú stránku, kde je pre užívateľa pripravená sekcia "MyBooking" alebo podobná sekcia pre správu užívateľského profilu. Stačí pomocou API integrovať Trawys funkcionalitu a vaši cestujúci sa potom môžu prihlásiť do svojho profilu, zobraziť si zakúpené letenky a zároveň uvidia, aké dodatočné služby si môžu kúpiť.