Travelport Smartpoint

Travelport Smartpoint predstavuje top technológiu pre dnešný digitálny vek, kedy sme všetci prepojení. Máte po ruke globálny cestovný obsah a široký rad funkcionalít, vďaka ktorým toho za rovnaký čas zvládnete viac a svojim klientom poskytnete lepšiu službu šitú na mieru.

S aplikáciou Travelport Smartpoint Vaša cestovná agentúra získa:

Nastavenie na mieru

Naša platforma pre knihovanie cestovného obsahu môže byť nastavená a prispôsobená tak, aby podporila Váš travel biznis, či už Vaša kancelária pracuje akokoľvek.

Zrozumiteľný obsah

Poskytujeme široký výber cestovného obsahu, všetko na jednom mieste, a upravujeme výsledky vyhľadávania tak, aby ste dostali možnosti, ktoré budú pre Vašich klientov najrelevantnejšie.

Efektivita agentov

Odstránili sme zložitú správu prepojených systémov, takže Vaši agenti sa môžu viac sústrediť na predaj, a menej na administratívu.

Spoľahlivý partner

Náš Travelport tím je odhodalný pomôcť k úspechu všetkým agentúram, ktoré používajú našu platformu - veľkým aj malým. Sme pripravení zodpovedať Vaše otázky a pomôcť Vám s akoukoľvek prekážkou.

Predávajte viac služieb leteckých dopravcov častejšie

Vďaka Travelport Smartpoint budete mať stále pri ruke tú najaktuálnejšiu a najširšiu ponuku služieb viac ako 400 popredných tradičných aj nízkonákladových leteckých dopravcov.

Zistite viac >

Predávajte viac ubytovania a prenájmov áut

S viac ako 650 000 unikátnymi hotely a 36 000 požičovňami áut, ktoré máte k dispozícii v Travelport Smartpoint, si môžete byť istí, že svojim klientom ponúkate to najvhodnejšie s ohľadom na ich individuálne potreby.

Zistite viac >

Pomôžte svojej cestovnej agentúre pracovať chytrejšie

Travelport Smartpoint Vám pomôže pozdvihnúť spôsob, akým pracujete, na vyššiu úroveň, takže maximalizujete tržby, zvýšite produktivitu a zlepšíte spokojnosť svojich klientov.

Zistite viac >

Viac dopravcov, ktorí ponúkajú branded fares a dodatočné služby, ako kedykoľvek predtým

250 a pridávame!

Travelport Smartpoint

Zistite, ako Travelport Smartpoint zmení Váš zážitok z predaja cestovných služieb