HELLO

FUTURE

Predstavujeme

TRAVELPORT _LOGO_SAND_CMYK 1.png

OBJAVTE NOVÚ PLATFORMU PRE NÁKUP A PREDAJ CESTOVNÝCH SLUŽIEB,
OD TRAVELPORT

Predaj cestovných služieb potrebuje transformáciu. Očakávania zákazníkov sa zmenilo - ale čo technológia? Tá zas toľko nie. Príliš dlho je štandardom zložitosť, ale to sa teraz zmení.

Travelport + je tu, aby zmodernizoval predaj cestovných služieb a pripravil ho pre budúcnosť. Zjednodušuje spôsob, akým sa dodávatelia, agentúry a cestujúci prepájajú - všetko skrze jednotnú platformu budúcej generácie, jedno desktopové riešenie pre agentov, jednu sadu API a jeden distribučný kanál poháňaný umelou inteligenciou a založený na veľkých dátach. Poskytuje viac obsahu, moderné možnosti predaja, a tie najlepšie ponuky. Travelport + vám dáva nástroje, vďaka ktorým môžete predávať lepšie a rýchlejšie, s menšou mierou frustrácie a väčším ziskom pri každom kliknutí.

VIDEO

HELLO FUTURE

Je načase rozlúčiť sa so zmätočnosť, frustráciou a pomalým tempom zmien - a privítať jednoduchosť, obratnosť a efektivitu. Zoznámte sa s Travelport +.

SÍLA JEDNODUCHOSŤ

Technológie cestovných služieb sú komplikované. Predaj cestovných služieb by taký byť nemal. Travelport + Vám dáva väčšiu silu skrze jednoduchosť, jednoduchosť používania a automatizáciu. Pri jeho používaní sa presvedčíte, že je vrtký, ľahko sa ovláda a dáva Vám do rúk mocné nástroje.

MODERNÝ PREDAJ CESTOVNÝCH SLUŽIEB

Technológiám v cestovnom ruchu sa nepodarilo udržať krok s očakávaním zákazníkov. Ale Travelport + je tu, aby naše odvetvie zmodernizoval, pretransformoval agentúry na moderné predajcu cestovných služieb, ktorí budú prekonávať očakávania zákazníkov, a poskytoval viac všetkým.

HODNOTA POTEŠENIE

Travelport + Vás vybaví k tomu, aby ste mohli urobiť na zákazníkov dojem hneď od začiatku ich cesty. Pretože šťastní zákazníci znamenajú verných zákazníkov, a tí sú základom pre úspech Vášho biznisu.

OBSAH

VIAC PREPOJENÍ
VIAC MOŽNOSTÍ

Travelport + zjednodušuje spôsob, akým sa nakupujúci a predávajúci v cestovnom ruchu vzájomne prepájajú a odomyká svet plných možností. Naša platforma zjednodušuje dodávateľov cestovných služieb distribúcie tímov, ktoré ponúkajú flexibilné prepojenie, ktoré sa ľahko spravujú, či už sa jedná o tradičné kanály, alebo nové distribučné formáty ako sú ATPC, NDC, HTNG, OTA a priame napojenia. Agentúry, ktoré umožňujú získať rýchly prístup k tejto najširšej ponuke zacielených ponúk, ktoré môžu predvídať a ktorým hneď porozumie bez ohľadu na zdroj.

PREDAJ

VYŠŠIA ÚROVEŇ PREDAJA

Vďaka Travelport + je predaj ľahšie, rýchlejšie a profitabilnejších pre všetkých. Pomáha dodávateľom predávať vďaka funkcionalitám pre jasné zacielenie a personalizáciu ponúk, a pomáha im odlíšiť ich značky spôsobom, ktorý vhodne dopĺňa Vaše priame predajné kanály.

Agentúry si zamilujú novo navrhnuté rozhranie našej platformy a jej užitočné predajné nástroje, ktoré im pomôžu rýchlo nájsť, porovnať a predať tú správnu ponuku, v správny čas, za správnu cenu. Vďaka kustomizovatelným ponukám a ľahkým, inteligentným API môžete predávať chytrejšie - či už predávate osobne, cez web alebo cez mobilnú aplikáciu.

HODNOTA

MENEJ BOLESTI,
VIAC ZISKU

Travelport + vytvára príležitosti, ktoré prinášajú viac zisku z každej cesty. Poskytovatelia cestovných služieb získavajú viac dát a informácií, ktoré môžu používať na to, aby neustále zlepšovali ponuky a zvyšovali príjmy. Agentúry získavajú lepšie obchodné dáta, väčšiu podporu a nástroje, ktoré im šetria čas, ako sú automatizované výmeny a samoobslužné nástroje pre cestujúcich. Vysledok? Čo najlepší zisk pre vás a šťastnejší zákazníci  pre všetkých.