Travelport GDS - Viete o konkurencii všetko? Hľadač lacných leteniek, IATA NDC a Travelport

10.1.2018

 

Viete o konkurencii všetko? - Travelport Competetive Insight

Ako cestovná kancelária rozumiete svojmu podnikaniu, ale často sa nedozviete o svojich výkonoch s ohľadom na celkový trh a konkurenciu.

Len ťažko môžete oceniť svoje skutočné postavenie na trhu, keď nemáte prístup k hĺbkovým analýzam, ktoré sú ľahko zrozumiteľné a jednoducho porovnateľné.

Ak nebudete mať v predstihu podrobný prehľad o svojom postavení na trhu, mohlo by vás to ohroziť pred konkurenciou. Môžete začať strácať cenné zákazníkov alebo vám začnú klesať výnosy.

Ak chcete riešiť tieto problémy, Travelport Competitive Insight vám poskytne informácie, z ktorých skutočne pochopíte rozsah svojho trhové podielu na vnútroštátnych a medzinárodných leteckých spojeniach. V rámci jedného ľahko prístupného portálu môžete vidieť výkonná analytické dáta rozdelená podľa vašich cestujúcich, partnerov, a aj konkurence.Tyto analytické pohľady Vám umožní zamerať sa na obchodné oblasti, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť nových úrovní výkonu.

Chcete vedieť viac?

ci.travelport.com
Youtube Video
Dokument ke stiahnutiu 

Hľadač lacných leteniek - eStreaming Aplikácia

V priebehu minulého roka sme vám predstavovali službu založenú na veľkých dátach - eStreaming API. Služba je určená predovšetkým pre online travel agentúry alebo vývojárske spoločnosti.

Vaše zvedavé ohlasy nás prinútili k tomu, aby sme vytvorili webovú aplikáciu dostupnú vám všetkým. Aplikácia je vhodným pomocníkom pre tých cestujúcich, ktorí majú nastavený určitý rozpočet a výber destinácie tomu prispôsobí. Aplikácia vám ukáže všetky najlepšie vyhľadávané ceny na zvolenom trhu a mieste odletu aj s navrhnutými dátami odletu a príletu.

Aplikácia je dostupná na https://estreaming-app.cee-systems.com.

Podrobný popis, ako aplikáciu používať. 

Odteraz Vás už nezaskočia otázka: "Chcem letieť, ale ešte neviem kam..."

Už je to tu! Travelport ako prvý GDS dostal od IATA certifikát NDC Agregátor Level 3

Dovoľujeme si Vás s potešením informovať, že Travelport ako prvý GDS dostal od IATA v rámci programu New Distribution Capability (NDC) certifikáciu "Aggregator Level 3".

Pre letecké spoločnosti to znamená, že Travelport je schopný plne integrovať ich tarify a produkty za použitia IATA NDC štandardu, ak budú tento spôsob preferovať.

Pre cestovné kancelárie to znamená, že pri nákupe a rezerváciu letov cez Travelport produkty budú mať ešte rozšírenejší obsah a lepší prístup k doplnkovým službám.

Celú správu v originálnom znení môžete nájsť na www.travelport.com


Váš tím
Travelport Galileo

Travelport Slovenská republika > Novinky > Travelport GDS - Viete o konkurencii všetko? Hľadač lacných leteniek, IATA NDC a Travelport

Galileo newsleter

Buďte stále informovaní o našich novinkách - Galileo newsleter

Nadace Terezy Maxové

 

Galileo a agentury zapojené do tohoto projektu, věnují část zisku na Nadaci Terezy Maxové.

Pokud máte zájem se zapojit, !

Galileo newsleter

Buďte stále informovaní o našich novinkách - Galileo newsleter

Nadace Terezy Maxové

 

Galileo a agentury zapojené do tohoto projektu, věnují část zisku na Nadaci Terezy Maxové.

Pokud máte zájem se zapojit, !