Save the Date - Teribear 2017

10.8.2017

 

Milí používatelia, priatelia, kamaráti,

prázdniny sa prehupli do druhej polovice, preto je potrebné začať premýšľať nad tým, ako sa pripraviť na hektický september. Kým sa natrvalo usadíme k stolom, mali by sme nabrať trochu fyzickej kondície.

Určite viete, kam tým mierime. Už tretí rok sme hlavným partnerom jedinečnej akcie Teribear hýbe Prahou. Táto športovo-charitatívna akcia je určená všetkým, ktorí chcú pomôcť znevýhodneným deťom. Po dobu desiatich dní máte možnosť nabehať a nachodiť toľko, koľko vám vaše telo dovolí. Za každý kilometer, ktorý zdoláte a ktorý zaznamená váš čip, venuje Travelport 50 Kč na vami zvolený príbeh.

Akcia prebieha od 7. do 16. 9. 2017 v parku na Vítkově. Podrobné dispozície nájdete na WWW.TERIBEAR.CZ

My z Travelportu by sme vás radi pozvali na spoločný výbeh vo štvrtok 7. 9. od 18:30 hod. Ste pozvaní vy aj celá vaša rodina. Čím viac sa nás zapojí, tým väčšia bude naša pomoc. Súčasťou bežeckého dňa bude otvárací koncert a môžeme sľúbiť aj osobné stretnutie s partnerkou nadácie, Terezou Maxovou.

Prosím, poznačte si tento dátum do svojich kalendárov. S blížiacim sa termínom výbehu vám zašleme podrobnejšie informácie.

Pripojte sa k nám a rozhýbte Prahu.

Ďakujeme a tešíme sa na vás.

Váš tím
Travelport Galileo


teribear2017.png

Travelport Slovenská republika > Novinky > Save the Date - Teribear 2017

Galileo newsleter

Buďte stále informovaní o našich novinkách - Galileo newsleter

Nadace Terezy Maxové

 

Galileo a agentury zapojené do tohoto projektu, věnují část zisku na Nadaci Terezy Maxové.

Pokud máte zájem se zapojit, !