Registrácia - Teribear 2017

22.8.2017

Zaregistrujte sa ešte dnes a bežte pre dobrú vec


Milí používatelia, priatelia, kamaráti,

radi by sme vám pripomenuli charitatívny beh Teribear hýbe Prahou, ktorý sme už avizovali hromadným e-mailom všetkým našim partnerom. Všetko je veľmi dobre popísané na webewww.teribear.cz. Zhrnieme to najdôležitejšie…

  • Vo štvrtok 7. 9. si môžete prísť zabehať spolu s nami.
  • Zraz bude o 18:30 pri registrácii (výdaji čipov), osobne sa tam budeme pohybovať už skôr.
  • Pred behom je potrebné sa zaregistrovať. Odporúčame tak urobiť pred akciou na https://www.teribear.cz/registrace/. Môžete sa registrovať ako jednotlivci alebo tímy. Ak nechcete vytvárať vlastný tím, pridajte sa k nám. Pri registrácii vložte „bezpečnostný kód“ – 6213GQ.
  • Ak by ste si radi vytvorili vnútrofiremný tím, s chuťou do toho.
  • Prvých 50 registrovaných dospelých z radov našich partnerov od nás na štarte dostane bežecké tričko. Prvých 30 detí dostane plyšovú hračku Teribeara.

Registrácia do tímu Travelport

Pri registrácii zvoľte možnosť „Účastníme se jako Team“

teribear1.png 

a zaškrtnite „Chci se přidat k již existujícímu týmu“. Do poľa „Bezpečnostní kód“ vložte 6213GQ, ako je uvedené na obrázku nižšie.

teribear2.png 

Keď budete registrovať aj rodinných príslušníkov alebo kolegov, nezabudnite ich pridať hneď (Přidat člena Teamu +), aby ste nemuseli vypĺňať všetky údaje pre každého zvlášť.

Registračný poplatok je 200 Kč/osoba (100 Kč/dieťa), za ktorý pred behom dostanete štartovací balíček, čip a zvolíte, na aký charitatívny projekt táto suma spolu s vašimi nabehanými kilometrami pôjde.

Budeme radi, keď nám mimo vlastnej registrácie napíšete, koľko vás z firmy príde, a to najneskôr do pondelka 4. 9. na . Zaisťujeme aj drobné občerstvenie, tak aby sme boli dostatočne zásobení :)

Ďakujeme a budeme sa tešiť na vaše správy.

Váš tím
Travelport Galileo

Travelport Slovenská republika > Novinky > Registrácia - Teribear 2017

Galileo newsleter

Buďte stále informovaní o našich novinkách - Galileo newsleter

Nadace Terezy Maxové

 

Galileo a agentury zapojené do tohoto projektu, věnují část zisku na Nadaci Terezy Maxové.

Pokud máte zájem se zapojit, !