SmartAgent

Ste IATA agentúra a konsolidujete vystavovanie elektronických leteniek pre svoje non-IATA partnermi? SmartAgent je webová aplikácia, vďaka ktorej im umožníte vzdialené vystavovanie, refundáciu, revalidáciu a  zrušenie leteniek.

Podpora systému Galileo

SmartAgent je vynikajúcim riešením pre vzdialené vystavovanie cestovných dokumentov, ktoré pomáha používateľom systému Galileo po celom svete, či už sa jedná o konsolidátora alebo subagenty.

Prečo SmartAgent?

 • Ste non-IATA agentúra, ale chcete vystavovať letenky?
   

 • Ste IATA konsolidátor a trávite veľa času vystavovaním  leteniek pre svoje non-IATA partnermi? Čo im dať možnosť vystavovať letenky nezávisle na Vás, ale Vy si pritom ponecháte všetku kontrolu?

V tom prípade je SmartAgent nástroj práve pre Vás.

Ako to funguje?

Vďaka svojej prelomovej softvérovej architektúre umožňuje SmartAgent  automatizáciu práce a všetkých typov transakcií medzi konsolidátorom a subagentem, tj. vystavenie leteniek, ich  refundácie, revalidácie a rušenie. RDP tieto rutinné úlohy veľmi uľahčuje.

Jednoduché nastavenie

Vďaka integrácii s aplikáciou Travelport Smartpoint nastavíte SmartAgent niekoľkými kliknutiami. SmartAgent Váš Smartpoint skvele doplňuje, a môžete tak spracovávať cestovné dokumenty oveľa rýchlejšie a ľahšie.

Nech ste kdekoľvek

SmartAgent je webová aplikácia, ktorá pre svoju činnosť ani nepotrebuje aplikáciu Travelport Smartpoint. Stačí Vám aktuálna verzia Vášho webového prehliadača.

Podpora viacerých operačných systémov

Neobmedzujte sa v tom, aké zariadenie potrebujete použiť. SmartAgent funguje skvele v prostredí Windows, MacOS aj Linux.

Robte to isté, len rýchlejšie

Vystavovanie cestovných dokumentov je komplikovaná a časovo náročná súčasť Vašej každodennej práce. SmartAgent Vám ju uľahčuje a zvyšuje Vašu produktivitu.

Back office

Či už ste ktokoľvek - distribučná kancelária,  konsolidátora alebo subagent - Vaše používateľské práva sú v súlade s Vašou zodpovednosťou.

Bezpečnosť

Vašim subagentům môžete bez obáv poskytnúť možnosť vystavovať letenky. Budete mať možnosť sledovať aktivitu každého subagenta a môžete nastaviť obmedzenia na základe dopravcu, peňažného zostatku alebo typu transakcie. 

Už žiadne kryptické vstupy pri:

Letenkových operáciách:

 • Vystavenie

 • Refundácia

 • Čiastočné refundácie

 • Prevystavenie

 • Revalidácie

 • Zrušenie

 • Vystavenie EMD

 • Zrušenie EMD

Ľahko uchovávajte záznamy

Každá transakcia je ukladaná na server. Váš support tím nepotrebuje žiadne dodatočné školenia.

Máte novú správu!

Ako konsolidátor dostanete e-mail o každej  produktívnej transakcii, ktorú Vaši subagenti  vykonajú.

Naši agent šetria vďaka SmartAgentu veľa času. Naše zazmluvnené cestovné agentúry vďaka tejto  aplikácii sami vystavujú letenky a my sa nemusíme obávať, že by prekročili dohodnutú  čiastku pre vystavovanie leteniek. SmartAgent toto automaticky stráži.

Josef Trejbal, Chief Commercial Officer, Asiana