SmartAgent

Ste IATA agentúra a konsolidujete vystavovanie elektronických leteniek pre svoje non-IATA partnermi? SmartAgent je webová aplikácia, vďaka ktorej im umožníte vzdialené vystavovanie, refundáciu, revalidáciu a  zrušenie leteniek.

Podpora systému Galileo

SmartAgent je vynikajúcim riešením pre vzdialené vystavovanie cestovných dokumentov, ktoré pomáha používateľom systému Galileo po celom svete, či už sa jedná o konsolidátora alebo subagenty.

Prečo SmartAgent?

 • Ste non-IATA agentúra, ale chcete vystavovať letenky?
   

 • Ste IATA konsolidátor a trávite veľa času vystavovaním  leteniek pre svoje non-IATA partnermi? Čo im dať možnosť vystavovať letenky nezávisle na Vás, ale Vy si pritom ponecháte všetku kontrolu?

V tom prípade je SmartAgent nástroj práve pre Vás.

Ako to funguje?

Vďaka svojej prelomovej softvérovej architektúre umožňuje SmartAgent  automatizáciu práce a všetkých typov transakcií medzi konsolidátorom a subagentem, tj. vystavenie leteniek, ich  refundácie, revalidácie a rušenie. RDP tieto rutinné úlohy veľmi uľahčuje.

rdp diagram.png
digital-media-solutions_1.jpg

Jednoduché nastavenie

Vďaka integrácii s aplikáciou Travelport Smartpoint nastavíte SmartAgent niekoľkými kliknutiami. SmartAgent Váš Smartpoint skvele doplňuje, a môžete tak spracovávať cestovné dokumenty oveľa rýchlejšie a ľahšie.

Nech ste kdekoľvek

SmartAgent je webová aplikácia, ktorá pre svoju činnosť ani nepotrebuje aplikáciu Travelport Smartpoint. Stačí Vám aktuálna verzia Vášho webového prehliadača.

Work Desk

Podpora viacerých operačných systémov

Neobmedzujte sa v tom, aké zariadenie potrebujete použiť. SmartAgent funguje skvele v prostredí Windows, MacOS aj Linux.

Robte to isté, len rýchlejšie

Vystavovanie cestovných dokumentov je komplikovaná a časovo náročná súčasť Vašej každodennej práce. SmartAgent Vám ju uľahčuje a zvyšuje Vašu produktivitu.

Back office

Či už ste ktokoľvek - distribučná kancelária,  konsolidátora alebo subagent - Vaše používateľské práva sú v súlade s Vašou zodpovednosťou.

Bezpečnosť

Vašim subagentům môžete bez obáv poskytnúť možnosť vystavovať letenky. Budete mať možnosť sledovať aktivitu každého subagenta a môžete nastaviť obmedzenia na základe dopravcu, peňažného zostatku alebo typu transakcie. 

Už žiadne kryptické vstupy pri:

Letenkových operáciách:

 • Vystavenie

 • Refundácia

 • Čiastočné refundácie

 • Prevystavenie

 • Revalidácie

 • Zrušenie

 • Vystavenie EMD

 • Zrušenie EMD

Ľahko uchovávajte záznamy

Každá transakcia je ukladaná na server. Váš support tím nepotrebuje žiadne dodatočné školenia.

Máte novú správu!

Ako konsolidátor dostanete e-mail o každej  produktívnej transakcii, ktorú Vaši subagenti  vykonajú.

Naši agent šetria vďaka SmartAgentu veľa času. Naše zazmluvnené cestovné agentúry vďaka tejto  aplikácii sami vystavujú letenky a my sa nemusíme obávať, že by prekročili dohodnutú  čiastku pre vystavovanie leteniek. SmartAgent toto automaticky stráži.

Josef Trejbal, Chief Commercial Officer, Asiana