Online riešenia

Majte po ruke nástroje, ktoré vám umožnia prejaviť naplno svoj potenciál pri službe cestujúcim či už v leisure alebo corporate segmentu. Váš autentický osobný prístup, odborné znalosti, rýchlu odozvu, schopnosť prispôsobiť sa ich špecifickým potrebám. Travelport vám ako váš dlhodobý technologický partner pomôže zefektívniť knihovací proces a využívať obchodné znalosti k rastu vášho travel biznisu.  Budete schopní svojim klientom dať na výber viac možností pri voľbe cestovných služieb a zanecháte v nich skvelý dojem, takže sa budú radi vracať.

GOL-IBE-banner-1440x878.jpg

GOL IBE

GOL IBE je internetový rezervačný systém leteniek a ďalších cestovných služieb. Je poskytovaný cestovným kanceláriám a agentúram, ktoré ho integrujú do svojich www stránok a poskytujú tak služby svojim klientom.

Zistite viac >

GOL Mobile

GOL Mobile je mobilná on-line predajná aplikácia pre letenky, ktorú pomenujeme, zafarbíme a obohatíme logom vašej agentúry a umiestnime na App Store alebo Google Play.

Zistite viac >

GOL-Mobile-banner-1440x878.jpg

TripGate

TripGate je internetový rezervačný systém leteniek, hotelov a vlakov. Je poskytovaný cestovným agentúram a je určený pre ich korporátnu klientelu.

Zistite viac >

Travelport ViewTrip

Viewtrip dáva klientom špecifické informácie o ich ceste knihovaní cez rezervačný systém Galileo.

Zistite viac >

Galileo Everest - online solution

Predaj cestovného poistenia cez webové stránky agentúry.

Zistite viac >

Trip Manager

Umožnite svojim klientom nakupovať dodatočné služby k letenkám, ktoré kúpili od Vás. Nová ponuka služieb pre Vašich klientov, viac peňazí z predaja leteniek pre Vás.

Zistite viac >

shutterstock_1334566982.jpg
bannery-1300x737px-Flight-Watchdog.jpg

Flight Watchdog

Udržte zákazníkov na svojom webe. Predajte viac leteniek. Umožnite cestujúcim, aby za ne Váš online strážil cenu letenky, o ktorú majú záujem.

Zistite viac >

Commission Manager

Spravujte provízie od leteckých spoločností na jednom mieste a ľahko ich vkladajte do PNRů.Už žiadna ADMs, už žiadne ušlé tržby.

Zistite viac >

Calculator