Nástroje pre vývojárov

Rovnako ako ktorýkoľvek iný ctižiadostivý vývojár v cestovnom ruchu chápeme, že veľké nápady, skvelý dizajn, jedinečný obsah a aktívni užívatelia sú kľúčoví pre akýkoľvek úspech v technologickej inovácii. Či  už ste nezávislý vývojár softvéru alebo in-house vývojár v rámci cestovnej kancelárie, môžete využiť našu otvorenú technologickú platformu, bezkonkurenčný cestovný obsah a celosvetové pokrytie.

eStreaming API

eStreaming API je riešenie pre online travel agentúry a vývojárske spoločnosti, vďaka ktorému máte prístup k nacachovaným ponukám leteckých dopravcov a ktoré je  založené na formáte JSON.

Zistite viac >

Universal API

Prístup k celosvetovému obsahu prostredníctvom jedného rozhrania API. Najmodernejší spôsob prenosu dát medzi klientskymi aplikáciami a GDS Galileo. Programátorský nástroj umožňujúci vývoj online aplikácií podľa Vašich predstáv!

Zistite viac >

MIR (Machine Interface Record)

Poskytuje elektronický export dát zo systému Galileo do vlastnej agentúrnej databázy alebo backoffice systému za pomoci textových súborov.

Zistite viac >

TBF (Travelport Booking Feed)

Poskytuje elektronický export dát zo systému Galileo do vlastnej agentúrnej databázy alebo backoffice systému za pomoci XML súborov, alebo priameho exportu do DB.

Zistite viac >

gws.jpg

Travelport Smartpoint SDK

Tvorte add-on riešenie vďaka prístupu ku komplexným nástrojom, dokumentáciu a službám.

Zistite viac >