Kurzy a školenia

Vitajte na školenie!

Vzdelávanie nováčikov a neustále zdokonaľovanie technických zručností zamestnancov cestovných kancelárií pri práci s GDS je neoddeliteľnou a významnou činnosťou spoločnosti Travelport

Školenia vedú zamestnanci s dlhoročnou praxou v cestovnom ruchu, profesionáli z leteckých spoločností a tiež školitelia IATA. Naši žiaci si tak okrem vedomostí GDS z kurzov odnesú aj znalosti celkovej problematiky spojenej s predajom leteniek a ubytovania. 

Ponúkame vám riadne ako aj školenia šité na mieru našim zákazníkom.

Pozitívny ohlas máme tiež na naše početné webináre, čo je v súčasnosti obľúbený formát školenia, vhodný pre krátke a

aktuálne oživenie vybranej problematiky alebo zoznámenie s novinkami. Výhodou je, že toto školenie prebieha na diaľku pre väčší počet poslucháčov a zamestnanci cestovných kancelárií tak nemusia  opustiť svoje pracovisko.

Riadne školenia prebiehajú v modernej, špecializovanej školiacej  miestnosti priamo v centrále pražského sídla spoločnosti Travelport. Ďalšie učebňu máme v našej bratislavskej pobočke.

Každý účastník kurzu obdrží sadu tlačených manuálov (väčšina je písaná v slovenčine). Všetky naše manuály a odporúčané učebnice je možné stiahnuť priamo na našich webových stránkach. Naším cieľom je, aby každé školenie bolo prínosné a príjemné pre všetkých.

Tešíme sa na Vás na niektorom zo školení spoločnosti Travelport!

 

V prípade záujmu ponúkame priestory na prenájom. Pre záujem sa obracajte na skoleni@travelportgds.cz.

Termíny školení

Zoznam jednotlivých kurzov, na ktoré sa môžete prihlásiť.

Zistite viac >

Základný kurz GDS Galileo

Získajte základné znalosti rezervačného systému, ktoré potrebujete pre prácu v cestovnej agentúre.

Zistite viac >

Ticketing

Naučte sa vystavovať cestovné doklady leteckých spoločností

Zistite viac >

Refresh

Oživte si a zopakujte základné znalosti systému Galileo. Môžete tiež absolvovať len niektoré tematické celky na základe svojich požiadaviek.

Zistite viac >