GOL Mobile

Mobilné natívne aplikácie pre predaj leteniek, ktorú pomenujeme, zafarbíme a obohatíme logom Vašej agentúry a umiestnime na App Store alebo Google Play. Vaši klienti si môžu aplikáciu prevziať a nielen rezervovať letenky, ale aj mať zoznam svojich rezervácií vždy pri ruke v smartphone.

Letenky zo systému Galileo

Ste užívateľom rezervačného systému Galileo? Potom Vám nič nebráni v tom, aby ste predávali letenky cez vlastné iOS alebo Android aplikáciu.

Low-cost dopravci? Samozrejme.

Vďaka integrácii so systémom Travelfusion môžete popri tradičných prepravcov zo systému Galileo predávať prostredníctvom GOL Mobile tiež obsah nízkonákladových dopravcov z celého sveta.

segment--rail--train-station-840x480.png

Nielen letenky, ale aj vlaky

Vašim zákazníkom stále viac záleží na tom, aký dopad má cestovanie na naše životné prostredie a často volia vlak miesto lietadla, najmä na vnútroštátnych tratiach. Vďaka GOL IBE si cez vás môžu kúpiť vlakové lístky od nasledujúcich dopravcov: Renfe, Eurostar, BeNe (TGV, Thalys, DB, SNCB, ICE), Trenitalia, NTV (Italy), Amtrak, Via Rail a Trainline.

Branded fares
 

Cestujúci sú stále náročnejší. Keď prídu na vaše webové stránky, chcú nájsť ten najvhodnejší let a najlepšiu cenovú ponuku. Teraz môžu, pretože GOL Mobile zobrazuje branded fares z Travelport+. Stačí, keď cestujúci klikne na Viac tried vo výsledkoch vyhľadávania.

branded fares-SK.png

Prepojenie s Vaším GOL IBE

Aplikácia GOL Mobile je prepojená a úzko spolupracuje s Vaším GOL IBE. Vaši klienti budú mať vďaka tomu prehľad o svojich rezerváciách vytvorených cez Vaše webové stránky. A akonáhle vytvorí novú rezerváciu cez GOL Mobile, vytvorí sa vo Vašom Galileo PCC. Inými slovami - viac segmentov pre Vás.

Hlavné výhody

  • Natívne, inštalovaná aplikácia Vám a Vašim klientom prináša rýchlejší a plynulejší  rezervačný proces.

  • Aplikácia v niekoľkých jazykoch vrátane češtiny.

  • Vaši klienti majú vždy pri ruke všetky letenky a rezervácie vytvorené prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo, ak využívate GOL IBE, aj rezervácie a letenky vytvorené cez GOL IBE. Obe aplikácie zdieľa účty používateľov a navzájom spolupracujú.

  • GDS rezervácia s automatizovaným systémom oznámenia, plne prispôsobiteľné v grafickej a textovej podobe.

  • Možnosť definovať poplatky a provízie za služby podľa rôznych kritérií.

  • Prístup k prehľadnému back office pre všetky systémové nastavenia a spravovať vytvorených rezervácií.

  • Podpora online platobných brán. Potom, čo Váš klient uhradí prostredníctvom platobnej brány, je elektronická letenka automaticky vystavená a doručená prostredníctvom e-mailu.

  • Možnosť prispôsobenia a rozšírenia funkčnosti na mieru.

GOL Mobile v akcii

Pozrite sa na nahrávku webináre a objavte detailnejšie jednotlivé funkcionality.

Naši užívatelia

gol mobile_student agency.png
skytix2.png
skytix1.png
odisea-android.png
apollo-apple.png
letenkysnadno-logo.png
orbix-apple.png
fourwinds-android.png

a ďalšie po celom svete.

Naši klienti oceňujú možnosť vyhľadávať a knihovať letenky prostredníctvom svojich mobilných telefónov. Vďaka aplikácii GOL Mobile sme zaznamenali 20% nárast v prístupoch cez smartphony.

Věra Janičinová, Business Director Air Tickets, Student Agency

Aplikáciu GOL Mobile používame už viac ako 2 roky. Jedna z jej skvelých vlastností je synchronizácia s našim vyhľadávačom GOL IBE. Vďaka tomu majú naši klienti letenky vo svojich smartphonoch, či už ich kúpili cez počítač, alebo cez aplikáciu.

Robert Mikita, General Manager, Carlson Wagonlit Travel Slovakia