GalileoTerminal

Aplikácia GalileoTerminal umožňuje prístup do rezervačného systému Galileo pomocou štandardného web prehliadača, ako je napr. Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera a pod. Hlavnou výhodou je jednoduchosť použitia a rýchlosť implementácie. Odpadá akákoľvek potreba inštalácie a používania špeciálneho softvéru na Vašom počítači.

Viac platforiem

GalileoTerminal je webová aplikácia, takže či už máte po ruke počítač, notebook, iPad alebo tabliet podporujúce Android, choďte na galileoterminal.com a prihláste sa do Galilea.

Váš GDS, tak ako ste zvyknutí

Všetky dôverne známe kryptické vstupy. Niekoľko okien v rôznych farbách a veľkostiach. Prehľadná história každého terminálového okna. Skratky. Kalendár. Všetko na jednom mieste.

eTracker

Majte prehľad o statuse leteniek vydaných nielen cez GalileoTerminal, ale aj Váš Travelport Smartpoint. Veľmi užitočné, keď potrebujete refundovať nepreletené rezervácie.

DOCx Asistent

Vkladanie detailov z pasu alebo víza do PNRu nikdy nebolo jednoduchšie. Použite vstup DOCx, vyberte, ktorý SSR element potrebujete vložiť, a vyplňte zodpovedajúci masku. Už žiadne preklepy v dlhých kryptických vstupoch.

Upraviteľný itinerár

Posuňte svoj zákaznícky servis na ešte vyššiu úroveň. Akonáhle vytvoríte rezerváciu, môžete jedným klikom alebo tapnutím pripraviť grafický itinerár, upraviť jeho vzhľad a hneď ho poslať klientovi.

SMS

Posielanie itinerára a letenky prostredníctvom SMS správ priamo z GalileoTerminalu. Správu môžete pred odoslaním upraviť v terminálovom okne alebo v grafickom rozhraní.

Predajné reporty

Funkcionalita najmä pre majiteľov a manažérov cestovných agentúr. Majte prehľad o svojich predajných výsledkoch na denné, týždenné alebo mesačné báze. Reporty sú tak podrobné, že dokonca uvidíte, ktorý agent letenky vystavil, koľko ich bolo, na ktorého dopravcu, a to vrátane celkového tarifu a všetkých táx. Výsledky môžete filtrovať podľa všetkých týchto parametrov.

GalileoTerminal v akcii

Pozrite sa na nahrávku webinára a objavte detailnejšie jednotlivé funkcionality.

Vďaka GalileoTerminalu toho zvládnem ďaleko viac. Mnohokrát mi pomohol a je to skvelé riešenie, keď potrebujem cestovať a zároveň pracovať. Môžem sa sám rozhodnúť, kedy bude moja agentúra otvorená, a ak chcem, môžem byť svojim klientom k dispozícii 24/7.

Bruce Moodley, Travel Manager, Manta Travel Services

Rád by som celému vášmu tímu poďakoval za fantastickú novú verziu GT. Obzvlášť skvelé sú novo pridané funkcionality.

Ramez Sayed Abdullah, Helpdesk & Training Manager, Travelport Syria

GalileoTerminal je pre našu agentúru skvelým riešením, pretože nám umožňuje pracovať v GDS na akomkoľvek zariadení, či už je to počítač, smartphone alebo iPad. To je pre nás dôležité, pretože pracujeme v prostredí, kde dochádza k výpadkom internetového pripojenia, a potrebujeme mať možnosť pripojiť sa na alternatívnych zariadeniach. Je to dobrá možnosť pre núdzové situácie, a neprichádzame tak zbytočne o biznis.

Brian Chin, Director, Travel Services Limited