FQP Assistant

Zobrazte si tarifné kalkulácie bez nutnosti vytvoriť PNR.

Stiahnite a používajte zdarma.

travelport_logo_RGB_hr_2018.png

Podpora Travelport GDS

Vďaka FQP Assistant si môžu používatelia Travelport GDS rýchlo zobraziť tarifné kalkulácie bez nutnosti vytvoriť PNR. Stiahnite si plugin a používajte ho zdarma ešte dnes.

Kedy použiť FQP Assistant?

  • FQP Assistant je dôležitý obzvlášť počas pandémie, kedy výmeny leteniek podliehajú špeciálnym a neštandardným inštrukciám, ktoré sú stanovené jednotlivými leteckými spoločnosťami, ako napríklad vykonávať výmeny v rámci dvojročnej platnosti leteniek.

  • Ak si potrebujete zobraziť informatívnu tarifnú kalkuláciu a systém vám ju u daného PNRu po zadaní vstupov >FQ< alebo >FQBB< nevracia, prípadne ak nie je možné daný PNR použiť.

  • Pokiaľ je PNR už čiastočne preletený a vy potrebujete nájsť správnu RBD (knihovacej triedu) u spiatočnej cesty.

  • Ak potrebujete spočítať cenu upgradu do vyššieho tarifu na celú cestu vrátane preletených segmentov. Kryptický vstup vrátane všetkých premenných je v takýchto prípadoch pomerne zložitý. FQP Assistant vám tieto situácie výrazne uľahčí.

Cheerful male customer service operator
bannery-1300x737px-GEM.jpg

FQP Assistant a GEM

Používate GEM alebo TCP Exchange každý deň a nemôžete si ho vynachváliť? Skombinujte ho s FQP Assistant a staňte sa majstrami vo výmenách a prevystavovaniach leteniek. Tu je príklad scenára, kedy sa vám hodia obidva nástroje. Nie ste si niečím istý? Radi vám pomôžeme na helpdesk@travelportgds.cz.

FQP Assistant

Stiahnite a používajte zdarma.

Na stiahnutie