enett-banner.jpg

Zjednodušujeme platby
za cestovanie

eNett Virtual Account Numbers (VANs) sú automaticky generované čísla kariet MasterCard, ktorými  môžete bezpečne zaplatiť poskytovateľom cestovných služieb. Pre každú novú rezerváciu alebo platobnej transakcii je použité unikátne číslo, takže VAN je bezpečný spôsob ako zaplatiť, alebo  naopak prijať platbu. Vďaka partnerstvu spoločností Travelport a eNett môžete tieto platby uskutočňovať priamo v rámci aplikácie Travelport Smartpoint. Ušetríte tak čas, a navyše získate ďalší zdroj príjmu.

Nižšie riziko

 

Vďaka tomu, že je pre každú rezerváciu vytvorené unikátne virtuálne číslo karty, znížite riziko podvodu. A pretože virtuálne čísla kariet sú chránené platobnou garanciou spoločnosti  MasterCard, už nikdy sa nemusíte obávať úpadku svojich dodávateľov!

Úhrady

Riešenie eNett úplne splynie s pracovnými postupmi Vašich agentov. Zníži čas nevyhnutný pre vybavovanie úhrad, a ušetrí Vám tak náklady.

Čítajte viac (pdf) >

enett1.jpg
enett2.jpg

Odmena

Používaním virtuálnych kariet eNett, ktoré so sebou prinášajú nižšie náklady, získate prístup k ešte širšiemu cestovnému obsahu. Navyše dostávate rabat už od prvej uskutočnenej  platby.

Zistite viac >

Travelport Smartpoint

Vďaka tomu, že platby môžete vybavovať priamo na svojom počítači v aplikácii Smartpoint, ušetríte veľa času. Už nemusíte kopírovať a vkladať údaje z jednej obrazovky na druhú. Vygenerujeme pre Vás virtuálne číslo karty a poskytneme všetky údaje vo forme platobného formulára.

Zistite viac >

enett3.jpg
eNett.jpg

Nastavte si svoj VAN účet

Začnite teraz

 

Karta je síce virtuálna, ale výhody sú veľmi skutočné. Je veľa  dôvodov, prečo používanie virtuálnych kariet eNett vo Vašom podnikaní môže byť tým najlepším rozhodnutím, aké tento rok urobíte.

Zistite viac >

Meníme poňatie platby v cestovnom ruchu

Zistite, prečo sú súčasné platobné modely zastarané

Spoločnosť Travelport investovala a vyvinula eNett, aby nahradila tieto zastarané formy platby so všetkými ich nedokonalosťami a rizikami. Pomáha tak cestovnému ruchu prejsť na používanie virtuálne čísla kariet, čiže VANs.

eNett pomáha cestovným agentúram zlepšiť platobné procesy tým, že znižuje riziko úpadku  dodávateľov a podvodov, náklady spojené s vybavovaním úhrad, a odstraňuje ďalšie neefektívne procesy, ktoré prevažujú u dnes využívaných tradičných spôsobov platby.

Anthony Hynes, Managing Director a CEO, eNett International

eNett VAN

Zjistěte, jak se používáním virtuálních karet eNett mění pojetí plateb v cestovním ruchu