bannery-1300x737px-Commission-Manager.jp

Commission Manager API

Spravujte provízie od leteckých spoločností na jednom mieste a ľahko ich vkladajte do PNRov.
Už žiadna ADM, už žiadne ušlé tržby.

Css and php code on dark blue background

Čo je to?

Commission Manager API je univerzálny programovací nástroj, ktorý Vám umožňuje pridať vlastnosti Commission Managera do Vašej aplikácie. Pokiaľ vo svojej platforme pre online knihovanie leteniek alebo v inej aplikácií zavádzate automatický e-ticketing, potrebujete tiež vyriešiť pridávanie provízií. Namiesto toho, aby ste si taký modul sami naprogramovali, použite naše API a ušetrite čas a peniaze.

Je to pre Vás?

Ste OTA alebo TMC a máte vlastné programátorov? Alebo ste vývojár?

Ak vyvíjate vlastný nástroj pre online knihovaní leteniek, prípadne iné aplikácie pre cestovný ruch, a chcete zautomatizovať výpočet provízií, už ďalej nehľadajte. Stačí nadefinovať vlastné pravidlá a Commission Manager API sa postará o zvyšok. Nielenže ušetríte čas a peniaze za vývoj, ale tiež sa vyhnete ADM a ušlým tržbám.

Shocked male freelancer amazed from rece
businessman touched API acronym word ico

Prečo Commission Manager API?

  • Významná úspora času a peňazí.

  • Vyhnete sa ľudským chybám a ADM.

  • Vyhnete sa ušlým tržbám.

  • Automatický výpočet provízií.

Čo môžete pomocou Commission Manager API vytvoriť?

Možno si hovoríte, čo môžete za pomoci tohto API vlastne naprogramovať. Aby sme Vás trochu inšpirovali, vytvorili sme vďaka nemu napríklad Commission Manager.

Nahliadnite do API dokumentácie.

CM_Smartpoint3.PNG

Referencie

student-agency3.png

Student Agency

Jedna z najvýznamnejších OTA v Českej republike sa rozhodla využiť Commission Manager API pre svoju vlastnú platformu online knihovaní leteniek.

GOL IBE

Aj my sme API využili pre jeden z našich vlastných produktov - GOL IBE. Jeho užívatelia tak môžu ľahko nastavovať pravidlá provízií od dopravcov a GOL IBE potom automaticky spočíta a pridá do rezervácie vo chvíli, keď cestujúci knihuje letenky na webe cestovnej agentúry.