Commission Manager

bannery-1300x737px-Commission-Manager.jp

Spravujte provízie od leteckých spoločností na jednom mieste a ľahko ich vkladajte do PNR-ov.
Už žiadna ADM, už žiadne ušlé tržby.

Aircraft and banknotes above laptop.jpg

Vždy správne zadané provízie

Provízie sú čím ďalej zložitejšie. Často sú na konkrétne triedy a majú ďalšie špeciálne parametre, takže môže pri ich zadávaní dochádzať k chybám. Nechajte to na Commission Manageri a buďte si istí, že zadaná provízia bude vždy správna.

Žiadna zložitá provízia Vás už nezaskočí

Môže sa stať, že Vaši operátori zložitejšie provízie ani neaplikujú, pretože sú v takom zhone, že na to jednoducho nemajú čas. Práve tieto zložitejšie provízie ale často bývajú najzaujímavejšie, takže prichádzate o peniaze. To sa s Commission Managerom už nestane. Vaši operátori budú tiež viac v pohode a to ocenia hlavne Vaši klienti, ktorí Vás radi odporučia a radi sa budú vracať.

Young lovely couple sitting with manager
Time..jpg

Neoceniteľná úspora času

Commission Manager znamená výraznú úsporu času, pretože mať niekde provízie uložené, dohľadávať ich, aplikovať ich - to všetko vezme veľa času. Takto môžu Vaši operátori ľahko kliknúť na tlačidlo priamo vo Smartpointe, kde sa vypočíta správna provízia a uloží sa do rezervácie.

Bez Commission Managera, ...

Ako vyzerá bežná situácia agentúr? Predstavte si kanceláriu plnú operátorov, kde každý má provízie uložené v rôznych Excel tabuľkách, alebo na papieroch. V lepšom prípade má agentúra zdieľané súbory do ktorých operátori nazerajú a zisťujú, ktorú províziu do systému vložiť.

Niekedy má agentúra dokonca naviac ďalšiu zodpovednú osobu, ktorá rezervácie prechádza a kontroluje či boli provízie správne aplikované. To pre vás znamená náklady navyše.

V neposlednom rade môžete používať vlastný online vyhľadávač. Pokiaľ umožňujete cestujúcim, aby im bola letenka vystavená automaticky, potrebujete, aby sa vkladali provízie. Potrebujete teda ďalšieho človeka, ktorý bude provízie prepisovať do nastavenia v zázemí online vyhľadávača.

Hand of business man sticking out of a d
Cheerful male customer service operator

... a s ním

 

Commission Manager toto všetko zaistí za Vás. Predstavte si, že existuje iba jedno miesto, kde nastavíte províziu. Jednoduchý formulár, ktorý zvládne obsluhovať jediný človek, ktorý je vo Vašom tíme zodpovedný za to, že zhromažďuje informácie od leteckých spoločností o vašich províziách a zadáva ich do aplikácie.

Výsledkom je, že vaši operátori nemusia provízie nikde dohľadávať - objaví sa im automaticky priamo vo Smartpointe v rezerváciách, ktoré sa chystajú vystaviť. Šetrí sa tak obrovské množstvo času a eliminujú sa prípadné chyby.

Takto nastavené provízie sa tiež automaticky aplikujú pre nastavenie vášho online vyhľadávača, alebo akéhokoľvek iného systému, ktorý používate. Výsledkom je, že vaše provízie sú všade rovnaké sú správne aplikované a ani pri zložitejších províziach nemusí váš tím premýšľať ako ich aplikovať.

Čo Commission Manager ponúka?

Admin zázemie pre nastavovanie provízií

 

Provízie Vám pomôžeme nastaviť v zázemí Commission Managera. Buď ich tam môžete nechať bez zmien, alebo ich môže upravovať niekto z Vášho tímu, kto už sa v províziách vyzná a má potrebné znalosti.

cm-admin console.gif
CM_Smartpoint3.PNG

Smartpoint plugin

 

Akonáhle sa operátor chystá vystaviť letenku, plugin mu umožní, aby priamo v aplikácii Travelport Smartpoint klikol na tlačidlo CMCalc, a Commission Manager automaticky spočíta províziu pre danú rezerváciu. Ak klikne na tlačidlo CMStore, provízia sa nielen spočíta ale sa rovno uložení do oceňovacej masky rezervácie. Jediné, čo teda operátor potrebuje urobiť, je kliknúť.

Commission Manager API

K dispozícii je tiež API, čiže programátorské rozhranie, ktoré Vám umožní túto funkcionalitu napojiť na vlastný online vyhľadávač, alebo iný systém, ktorý ste si vyvinuli sami. Môžete tak akýkoľvek iný systém obohatiť o možnosť automaticky počítať vaše provízie od leteckých spoločností. Pozrite sa na dokumentáciu.

Css and php code on dark blue background

Pozrite sa na živú ukážku

Ste si istí, že vaši agenti pracujú s províziami leteckých dopravcov správne? Ste si istí, že nedostávate zbytočné ADM, alebo že neprichádzate o tržby?

Pozrite sa na našu ukážku a zistite, ako sa o toto môže Commission Manager postarať za Vás.