Travelport CETS

S rezervačným systémom CETS môžete rozšíriť ponuku svojich služieb o produkty najväčších rakúskych, nemeckých, švajčiarskych a talianskych tour-operátorov, ako sú Neckermann, FTI, TUI, Gulet a ďalšie.

Objavte, ako meníme spôsob knihovania zájazdov

Sebavedome ponúkajte obrovské množstvo zájazdov

PowerSearch, plne integrovaný vyhľadávací engine aplikácie CETS, Vám umožní prehľadávať ponuky všetkých zapojených tour-operátorov, porovnávať ich a ponúkať svojim klientom tie,  ktoré sú pre nich perfektné.

Prečítajte si viac (pdf) >

Vhodný pre nových agentov i profesionálov

Vďaka intuitívnemu systému môžete svojim klientom počas knihovacího procesu odborne pomôcť. CETS je navyše neustále aktualizovaný, takže vždy budete mať k dispozícii tie najnovšie funkcionality a môžete svojim klientom dávať na výber z najnovších ponúk zájazdov.

 

Prečítajte si viac (pdf) >

Rýchly a jednoduchý

CETS poskytuje široký výber multimediálneho obsahu, ako sú popisy hotelov vrátane obrázkov a videí. Dostupnej ponuky môžete filtrovať podľa ceny, hotelového reťazca, ubytovacieho zariadenia atď. Vybrané top ponuky naknihujete iba tromi kliknutiami. Okrem toho môžete knihovať aj nízkonákladových  dopravcov. Prostredníctvom integrovaných noviniek budete rýchlo dostávať tie najčerstvejšie informácie o Travelport a CETS.

Kliknite a je to

V CETS ľahko vytlačíte potvrdenie rezervácie, faktúry, letenky, a tiež založíte cestovné poistenie. Sedadlá vyberiete v intuitívnom grafickom rozhraní. CETS uľahčuje Vašu prácu vďaka tomu, že automaticky priebežne ukladá dáta pre ďalšie úpravy. Poskytuje detailné informácie o ktorejkoľvek destinácii, ako sú napríklad podmienky pre vstup do krajiny, mena, vízová povinnosť, podnebie, mapy, zaujímavé miesta, udalosti a mnoho ďalšieho.